Koupelny

Realizaci koupelen na klíč se zabýváme již řadu let. Pracujeme na špičkové úrovni, takže u nás se setkáte s odborným přístupem, profesionálními znalostmi sortimentu a veškerou problematikou koupelen. Jsme seznámeni s novými trendy designů a využíváme je jak při grafických návrzích tak v praxi. Při realizaci pracujeme jen s nejnovější stavební technologií.


1.Přijedeme+zaměříme+poradíme
Před prováděním každé rekonstrukce nebo realizace nové koupelny si nejdříve domluvíme schůzku s investorem na místě kde se má provádět realizace koupelny nebo jiné stavby. Po vzájemné konzultaci nabízíme nejlepší možné řešení které by bylo možné realizovat v daném prostředí a zároveň si se zákazníkem upřesníme v jaké cenové relaci by se mělo dílo pohybovat.

2.Výběr materiálu+grafický návrh
Nabízíme ty nejvhodnější materiály v dané cenové relaci a po domluvě provádíme grafický návrh. S výběrem materiálu zákazníkovi rádi poradíme a společně doladíme konečnou podobu realizované koupelny.

3.Cenová nabídka+termín+smlouva o dílo
Předkládáme zákaznikovi cenovou nabídku a domlouváme si nejbližší možný termín realizace. Samozřejmostí je přiložení smlouvy o dílo s již vypsaným datem ukončení realizace a předáním díla investorovi.

REKONSTRUKCE KOUPELNY

4.Kompletní realizace
Realizace koupelny závisí od její náročnosti. V případě rekonstrukce staré koupelny je prvním krokem sundání stávajících obkladů, omítek,vybourání nežádoucích zídek, demontáž vany, sprchovacího koutu popř. wc a demontáž sanity s následnou likvidací /odvozem/. V další části se provádí nová elektro a vodoinstalace, nové omítky, vyrovnávání podkladu popř. vyzdění nových zídek, jeli součástí koupelny závěsné wc tak i jeho usazení s následnou obezdívkou. Na takto připravený podklad provádíme hydroizolaci ve dvou vrstvách, usazujeme a obezdíváme vanu popř. sprchový kout a dokončujeme strop omítkou nebo sádrokartonem. Nyní už provádíme položení samotného obkladu a dlažby popř.položení tepelného roštu s následným spárováním. V poslední fázi provedeme veškerou instalaci elektropříslušenství, sanity a po ukončení stavebních prací provádíme odvoz zbylého stavebního materiálu s následným úklidem ve stavebních prostorách. Samostatná realizace průměrné koupelny  trvá zhruba dva týdny, při rekonstrukci se tato doba navyšuje o jeden až dva dny. Tato doba se samozřejmě odvíjí od náročnosti provedení, ale i ty nejnáročnější projekty se realizujou max. do tří týdnů.

5.Servis
Předáním díla naše služby nekončí, ale na veškeré provedené stavební práce a námi dodaný sortiment zboží poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Našimi obchodními partnery jsou SIKO Koupelny a Koupelny Ptáček.

  


Výsledek obrázku pro ptáček koupelny logo