Krby

Realizace krbu - Od roku 2000 se zabýváme navrhováním a stavbou krbů - teplovzdušných, akumulačních nebo sálavých v různých variantách obezdívek, dále kamen kachlových nebo omítaných v jakémkoliv barevném a tvarovém provedení nebo sporáku a to vše na klíč dle přání zákazníka. Před samotnou  realizací musíme mít především jasno zda krb nebo krbová kamna popř.  jinou alternativu. Např.elektrický krb nebo biokrb. Tyto produkty jsou ale spíše vhodné do bytových prostor nebo jako dekorace tam, kde není možné řešit komín. Pokud se ale rozhodneme k samotné stavbě vnitřního krbu musí se zákazník předem  rozhodnout  mezi teplovzdušnou nebo teplovodní krbovou vložkou popř. otevřeným klasickým ohništěm podle využítí. Po vzájemné konzultaci s investorem doporučíme optimální řešení konstrukce spotřebiče pro danou situaci a tento návrh Vám zrealizujeme.

1.Konzultace+zaměření

Každou realizaci předem skonzultujeme, vyslechneme návrhy a priority zákaznika. Na základě Vaších požadavků a naších zkušeností navrhneme nejlepší řešení a tak je možné si vybírat mezi krby a kamny. Pokud se v objektu nepočítalo se stavbou krbu nebo ve starých objektech kde je komín nevyhovující je třeba řešit problém frézováním, vložkováním, čištěním nebo stavbou nového komínu.

2.Cenová nabídka+plán

Vytvoříme grafický návrh daného spotřebiče s obezdívkou, navrhneme teplovzdušné popř. teplovodní rozvody a z daného návrhu předkládáme cenovou nabídku. Domlouváme si termín realizace a vypracujeme smlouvu s datem ukončení stavebních praci a předání díla zákazníkovi.
 

3.Stavba

Před započetím stavby krbu provádíme kontrolu komínu, popř. je-li uvedeno v návrhu realizujeme komín nový. Usazujeme krbovou vložku nebo krbová kamna a ty napojujeme na stávající komín. Provádíme zkušební zátop a po odskoušení začínáme v případě krbu nebo kachlových kamen s obezdívkou. Obezdívku provádíme s izolačních desek nebo šamotových cihel podle daného požadavku na realizovaný objekt. Nainstalujeme rozvody teplého vzduchu a dokončujeme obezdívku. Na kompletní obezdívku natáhneme kamnářskou síťku a provedeme finální úpravy v podobě omítek nebo obkladů. Po ukončení veškerých prací provádíme úklid ve stavebních prostorách a odvážíme zbylý materiál. Práce trvají cca. do pěti dnů podle náročnosti realizovaného díla. V případě stavby náročnějších krbů nebo kachlových kamen se realizace pohybuje kolem dvou týdnů.
 

4.Předání díla

Kompletní zrealizovanou a odskoušenou stavbu předáváme v termínu uvedém na smlouvě. Na všechny námi dodané komponenty a veškéré provedené stavební práce poskytujeme záruční i pozáruční servis.

Našimi obchodními partnery jsou HEIN a ROMOTOP  

                

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

NAŠE REALIZACE